CONTACT ONS
 Duur 14 uren

Cursusaanbod

Dag 1: Inleiding op de concepten van het Beveiligingsbeheersysteem voor informatie (ISMS) zoals vereist door ISO/IEC 27001

Dag 2: Vereisten voor het Beveiligingsbeheersysteem voor informatie en voorbereiding op het certificeringsexamen

Aan het einde van de cursus ontvangen deelnemers een examenbon, waarmee ze een examen online inplannen op een data die hen schikt via de PECB online exam-app.

Het 'PECB Certified ISO/IEC 27001 Foundation'-examen voldoet volledig aan de eisen van het PECB Examination and Certification Programme (ECP). Het examen dekt de volgende competentiedomeinen:

Domein 1: Fundamentele principes en concepten van een Beveiligingsbeheersysteem voor informatie (ISMS)

Domein 2: Beveiligingsbeheersysteem voor informatie (ISMS)

Voor specifieke informatie over het type examen, beschikbare talen en andere details, bezoek de Lijst van PECB-examens en de Examenregels en -beleid.

Na succesvol voltooien van het examen kunt u aanvragen doen voor de credentiaals zoals weergegeven in de tabel hieronder. Voor meer informatie over ISO/IEC 27001-certificeringen en het PECB-certificeringsproces, zie Certificeringsregels en -beleid.

Vereisten

Geen vereisten voor het Foundation-niveau

Aangepaste bedrijfsopleiding

Opleidingsoplossingen ontworpen exclusief voor bedrijven.

  • Aangepaste inhoud: We passen de syllabus en praktijkopdrachten aan naar de echte doelen en behoeften van uw project.
  • Voor flexibel schema: Datums en tijden aangepast aan het rooster van uw team.
  • Formaat: Online (live), In-company (bij uw kantoren) of Hybride.
Investering

Prijs per privégroep, online live training, startend vanaf 3200 € + BTW*

Neem contact met ons op voor een exacte offerte en om onze laatste promoties te horen

Reviews (2)

Voorlopige Aankomende Cursussen

Gerelateerde categorieën