
Lokale, instructieve live Yocto Project-trainingen demonstreren door middel van interactieve discussie en handson de basisbeginselen en geavanceerde onderwerpen van Yocto Project Yocto-projecttraining is beschikbaar als 'live training op locatie' of 'live training op afstand' Onsite live training kan lokaal worden uitgevoerd op het terrein van de klant in Nederland of in NobleProg bedrijfsopleidingscentra in Nederland Live-training op afstand wordt uitgevoerd via een interactieve, externe desktop NobleProg Uw lokale trainingsaanbieder.
Machine Translated
Getuigenissen
Ik vond de praktische oefeningen op een cloudmachine leuk.
Thales Transport & Security (HK) Ltd.
Cursus: The Yocto Project - An Overview - hands-on
Machine Translated
Ik geniet er echt van om een virtuele pc online te hebben, ik kan oefeningen doen wanneer ik maar wil
Dongfu Li - Northforge Innovations Inc
Cursus: Yocto Project
Machine Translated
De vakkennis van de trainer
Northforge Innovations Inc
Cursus: Yocto Project
Machine Translated
Hoge professionaliteit
Oleg Polyakov - Northforge Innovations Inc
Cursus: Yocto Project
Machine Translated
heb een aantal ontwikkeltools en debug-tools geleerd die in mijn werk kunnen worden gebruikt.
Northforge Innovations Inc
Cursus: Yocto Project
Machine Translated
De grondige kennis van de trainer Robert over de onderwerpen (Yocto Project, embedded systemen, etc.). Hij is in staat om vrijwel elk probleem dat je hem over deze onderwerpen stelt te beantwoorden en hij heeft een heel diepe achtergrond ...
ZITRO LABORATORY
Cursus: Yocto Project
Machine Translated
Ik was over het algemeen profiteren van de praktische oefeningen.
Ismael Martinez - ESML SD IBERIA HOLDING S.A.
Cursus: Yocto Project
Machine Translated
Yocto Project Cursusoverzicht
In deze instructeur-LED, live training, zullen de deelnemers leren hoe je een build-systeem voor embedded Linux op basis van yocto project te creëren.
Aan het einde van deze training kunnen deelnemers:
- Inzicht in de fundamentele concepten achter een yocto project te bouwen systeem, met inbegrip van recepten, metadata en lagen.
- Bouw een linux image en voer het uit onder emulatie.
- Bespaar tijd en energie bouwen embedded Linux-systemen.
Indeling van de cursus
- Deel lezing, deel bespreking, oefeningen en zware hands-on praktijk
Andere opties:
- [Buildroot](/cc/buildroot) is een eenvoudiger alternatief voor het yocto project
- Voor het aanvragen van een aangepaste opleiding voor deze cursus, neem dan contact met ons op te regelen.
Deze vierdaagse training combineert theorie met praktische oefeningen om het Yocto Project te introduceren.
Het beantwoordt veelgestelde vragen zoals:
- Is het echt nodig om voor elk GNU / Linux project een andere versie van de toolchain / bibliotheken / pakketten te gebruiken en daar bovenop nog een andere workflow?
- Kun je ervoor zorgen dat de ontwikkelomgeving identiek is voor alle ontwikkelaars / leveranciers en dat je nog steeds identieke builds kunt produceren zoals vandaag in 10+ jaar vanaf nu?
- Kan de YP helpen erachter te komen onder welke softwarelicenties de pakketten die u gebruikt een licentie hebben?
Hands-on sessies worden uitgevoerd op doelhardware (bijv. Beagle Bone Black Rev. C - http://beagleboard.org/BLACK). Na de training kunt u een docker-afbeelding downloaden met Ubuntu 14.x en alle vooraf geïnstalleerde afhankelijkheden plus de voorbeelden om met het cursusmateriaal in uw eigen labs te werken. Let op: dit is geen inleidende cursus voor Embedded GNU / Linux . Je zou al moeten weten hoe Embedded GNU / Linux werkt en hoe je de GNU / Linux kernel en kerneldrivers kunt configureren / bouwen.
Wie zou moeten deelnemen?
Je gebruikt GNU / Linux voor je projecten en hebt waarschijnlijk gehoord over het Yocto Project , maar durfde het niet nader te bekijken of had er moeite mee. Je weet niet of en hoe je dagelijkse workflow in de YP kan worden ondergebracht en vindt de YP over het algemeen nogal ingewikkeld. Waarom hebben we dit allemaal nodig omdat weten dat alles (zogenaamd) veel eenvoudiger was? Na de training moet je kunnen beslissen of je de YP nodig hebt of niet. De workshop is gericht op software-, ontwikkelings-, systeemingenieurs, testers, beheerders, ingenieurs en andere partijen die geïnteresseerd zijn in de YP, met een gedegen kennis van Embedded GNU / Linux .
















.jpg)





















.png)






.jpg)


